14.11.14

OSTRZEŻENIE DLA POLSKICH RODZIN W NIEMCZECH I AUSTRII:
Ostrzega się polskich rodziców w Niemczech i w Austrii przed zwierzaniem się w szkołach i innych niemieckich instytucjach do nauczycieli, "pedagogów" itd. z problemów prywatnego życia oraz przed proszeniem Jugendamtu o "pomoc".

Do Polskie Stowarzyszenie Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech docierają sygnały m.in. od polskich tłumaczy o naiwności i dobroduszności naszych Rodaków, którzy nieświadomi niebezpieczeństwa związanego z procederem wyrywania i germanizowania polskich dzieci z rodzin niepotrzebnie się uzewnętrzniają przed tymi, którzy często z przyklejonym uśmiechem "chcą pomóc".

Ostrzegamy, że taka "pomoc" kończy się donosem do Jugendamtu w bardzo wielu przypadkach zabraniem dziecka Matce i Ojcu celem germanizacji, niemieckiego tzw. "dobra dziecka", umieszczenia w przytułku organizacji JUGENDAMT oraz generowania wysokich dochodów za przebywanie dziecka w przytułku Jugendamtu, które często jest oddawane do adopcji do niemieckich rodzin.

Polscy rodzice dostają jedynie rachunki opiewające na sumy od 3 do 25 tys. euro. za miesiąc. Nasza instytucja zna także kilka przypadków samobójstw rodziców z rozpaczy za swoimi dziećmi, które mogli czasem widzieć raz lub dwa w tygodniu lub w miesiącu wyłącznie pod dozorem i w zamkniętych pomieszczeniach.
W razie problemów można się zwracać do Polskiego Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech - www.dyskryminacja.de - o pomoc.
Z poważaniem
Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech - 


www.dyskryminacja.de
Polnischer Verband Eltern gegen Diskriminierung der Kinder in Deutschland


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=996181253729199&set=a.246445272036138.79660.100000120021294&type=1 

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen